Deze zaak wordt nu terug verwezen naar het Hof van Beroep van Brussel voor de definitieve uitspraak. Dit kan enige tijd in beslag nemen. Ondertussen is het duidelijk dat het huidige systeem moet worden bijgesteld en dat auteurs ook moeten worden vergoed op prints en printers, waar ze al meer dan 13 jaar op wachten!

Wij kregen van de controledienst de vraag om een risicoanalyse uit te voeren vooraleer uit te betalen aan onze leden. Omwille van deze uitspraak heeft Reprobel nog niet alle geïnde bedragen kunnen/mogen uitkeren aan de beheersvennootschappen, wat natuurlijk gevolgen heeft voor onze leden.

Wij zullen onze leden die hierdoor getroffen worden informeren via een afzonderlijke communicatie.
Lees hier het persbericht van Reprobel:

Download het persbericht van Reprobel

Type
Politieke dossiers, Literatuur, Podiumkunsten, Strip & Illustratie
Datum
16.12.2015